Новини » Спорт 3 квітня, 2018, 10:05
На Львівщині відбулися перший і другий етапи чемпіонату України-2018 з гірських автоперегонів

З 30 березня по 1 квітня 2018 року в м. Трускавці та на території Дрогобицького району (с. Модричі) відбулися перший та другий етапи Чемпіонату України 2018 року з гірських автоперегонів.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Гірські автоперегони у Трускавці"

Організаторами змагань виступили: Автомобільна федерація України та Галицький автомобільний клуб під егідою Міністерства молоді та спорту України, за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької райдержадміністрацій та Трускавецької міської ради, повідомляє прес-служба ЛОДА.

В рамках чемпіонату за першість України з гірських автоперегонів змагався 21 екіпаж, представлений кращими українськими спортсменами-автомобілістами із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Дніпровської, Київської областей, Черкаської, Чернівецької та м. Києва.

Вперше, в історії гірських гонок стартував екіпаж з Великобританії: пілот Дэвид Холланд на Ford Escort.Екіпажі демонстрували майстерність керування спортивним автомобілем та вміння власного контролю в екстремальних ситуаціях.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Гірські автоперегони у Трускавці"

Траса першого етапу чемпіонату України з гірських автоперегонів у м. Трускавець була влаштована довжиною 2 800 метрів. Дистанція пролягала центром міста і передбачала різку зміну покриття з асфальту на бруківку, а також крутий розворот автомобілів «ретардери» у центрі дистанції біля найбільшої глядацької фан-зони.

Траса другого етапу загальною довжиною 3000 метрів проходила через лісовий масив поблизу села Модричі Дрогобицького району.

За звання найвправніших і найшвидших було представлено екіпажі на машинах різних моделей від Subaru Forester – до ВАЗ 210d.

Загалом у першому та другому етапах чемпіонату України з гірських автоперегонів розіграно 12 комплектів нагород в індивідуальному та командному заліку. Зокрема, в індивідуальному заліку змагання відбувались в таких залікових групах: А2, А3, А4, А5, А9К, за результатами яких визначались і абсолютні переможці.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Гірські автоперегони у Трускавці"

Результати першого етапу розподілились наступним чином:

В абсолютному заліку перше місце виборов Корзун Антон (м. Київ), ІІ місце здобув Ганджа Борис (Черкаська обл.), ІІІ – Лохман Денис (Київська обл.).

В командному заліку всі призові місця розподілили між собою команди з м. Києва:

1 «ВИЖЕНКА PS»

2 «VORTEX RACING TEAM»

3 «SBRACING»

Результати другого етапу чемпіонату України з гірських автоперегонів:

В абсолютному заліку переможцем виявився Ганджа Борис (Черкаська обл.), на ІІ місці – Корзун Антон (м.Київ), на ІІІ – Петренко Володимир (м. Київ).

В командному заліку:

1 «SBRACING»

2 «ВИЖЕНКА PS»

3 «VORTEX RACING TEAM»

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 23:42 :31