Новини » Події 3 квітня, 2018, 12:09
МЗС, у зв’язку зі страйками у Франції, нагадує українцям номер консула
Фото: twitter.com/UkrZaKordonom
Фото: twitter.com/UkrZaKordonom

Громадяни України у разі екстреної ситуації у зв’язку з масштабними страйками у Франції мають звертатися телефоном до консула.

Про це повідомив у Twitter Департамент консульської служби МЗС.

 

«У Франції розпочинається страйк профспілок працівників залізничного транспорту, авіакомпанії Air France, енергетиків. Консул +33143060737», – йдеться у повідомленні.

Довідка IA ZIK.

Профспілки залізничних працівників 2 квітня оголосили загальний страйк, який розпочався о 19 годині. Він триватиме три місяці. Рух потягів буде припинятися в середньому два дні на тиждень.

До залізничників мають намір долучитися працівники компанії Air France, енергетики і студенти університетів.

Профспілки залізничників страйкують проти реформи національної компанії залізниць SNCF, що має на меті запровадження конкуренції в галузь, оскільки SNCF є монополістом на ринку. Уряд також планує скасувати особливий статус та пільги її співробітників. Профспілки побоюються ще й того, що реформа уряду дасть змогу у майбутньому приватизувати цю державну компанію.

Компанія Air France уже оголосила про страйк 10-11 квітня. Це вже буде четвертий масштабний страйк за останні місяці. Працівники вимагають підвищення зарплати на 6%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 13:08 :21