Новини » Львів 3 квітня, 2018, 13:04
Львівська політехніка стала членом Всесвітньої асоціації франкофонії
Фото: Йосип Марухняк
Фото: Йосип Марухняк

Львівська політехніка стала членом Всесвітньої асоціації франкофонії. Про це стало відомо під час візиту до Університету Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Франції в Україні Ізабель Дюмон. Високу гостю тепло привітав ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало, котрий високо оцінив підтримку Франції зусиллям України стати повноправним членом європейської сім’ї народів. Він також подякував мадам Ізабель Дюмон за сприяння у вступі Університету до такої авторитетної міжнародної організації як Всесвітня асоціація франкофонії, до складу котрої входять 845 університетів зі 120 країн світу. Відбулася зацікавлена дискусія щодо якісного зростання академічної мобільності між університетами України та Франції.

Про це повідомила прес-служба Національного університету «Львівська політехніка».

По завершенні перемовин ректор Юрій Бобало та директор Львівської міської міської організації «Альянс Франсез» Ніколя Фасіно підписали Угоду про співпрацю. Нею передбачено подальше поглиблення культурного, освітнього та наукового співробітництва, що склалося в останні роки між сторонами, що підписали цей важливий документ. У ньому, зокрема, йдеться про проведення для студентів університету консультацій щодо навчання у ВНЗ Франції, стажування аспіратів та викладачів, презентації стипендіальних програм уряду Франції.

Фото: Йосип Марухняк
Фото: Йосип Марухняк

Окремим рядком в угоді обумовлені питання вивчення у Львівській політехніці французької мови, історії та культури франкомовних країн. Сторони погодилися спільно попрацювати, аби суттєво здешевити для слухачів названі курси тощо.

У зустрічі взяли також участь директор Французького інституту при посольстві Франції в Україні Анна Дюрюфле, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки професор олег Матвійків та очільниця Центру міжнародної освіти університету професор Наталія Гоц, котра доклала чимало зусиль, аби така продуктивна зустріч відбулася.

Фото: Йосип Марухняк
Фото: Йосип Марухняк
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 00:10 :07