понеділок, 2 квітня, 2018, 20:40 Політика
Ємець: Прізвище Луценка обговорюється в контексті зміни Прем’єр-міністра
ZIK
ZIK

На сьогодні в парламенті є голоси за відставку Прем’єр-міністра, але точно не за призначення нового.

На цьому закцентував увагу народний депутат України Леонід Ємець у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Можу сказати, що вже протягом не одного місяця і серед аналітиків, і серед народних депутатів обговорюється можливість заміни Прем’єр-міністра України. Називають кілька кандидатур, зокрема, серед кандидатів обговорюють Юрія Луценка, Олександра Турчинова, Степана Кубіва та інших», – зазначив Ємець.

Депутат зауважив, що на сьогодні в парламенті є голоси за відставку Прем’єр-міністра, але точно не за призначення нового.

«Якщо прем’єр буде знятий з посади, а натомість не призначать нового, то це автоматично запускає процес, де Президент отримує право на розпуск Парламенту.

Тому кожен народний депутат зараз розуміє, що відставка діючого Прем’єра – це передача Президенту інструмента для розпуску Парламенту», – підкреслив Леонід Ємець.

Натомість народний депутат Сергій Власенко вважає, що питання не в імені Прем’єр-міністра, а в політиці, яку буде проводити держава.

«Щодо кандидатури Юрія Луценка, то він є частиною БПП, і на місці Прем’єра так само нічого не змінить. Він буде займатися тим, чим займався протягом останніх чотирьох років – підтримувати вектор державної політики, яка призводить до зубожіння українців», – певен Сергій Власенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 05:02 :51