понеділок, 2 квітня, 2018, 13:02 Політика
У четвер Рада може закрити ще одну «кадрову прогалину»
Верховна Рада України. Фото: Космач Олександр/УНІАН
Верховна Рада України. Фото: Космач Олександр/УНІАН

Більшість кандидатів у члени ЦВК уже пройшли спецперевірку, щодо іще двох кандидатів результатів очікують найближчими днями.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, заявив голова ВРУ Андрій Парубій.

Голова фракції БПП у Верховній Раді України Артур Герасимов під час засідання Погоджувальної ради нагадав, що, попри низку важливих кадрових рішень, Рада не закрила усі кадрові прогалини, зокрема, слід оновити склад Центральної виборчої комісії, визначитися із суддями Конституційного суду, затвердити представника від парламенту для аудиту НАБУ. Артур Герасимов наголосив на необхідності невідкладно вирішити ці питання задля ефективної роботи важливих державних органів влади в Україні.

Голова ВРУ Андрій Парубій нагадав, що стосовно двох членів ЦВК ще не проведена спецперевірка.

«Більшість кандидатів у члени ЦВК уже пройшли перевірку, щодо двох ми чекаємо у найближчі дні результатів спецперевірки, і тільки після того з’явиться можливість для розгляду на Комітеті, а вже потім на сесії ВРУ», – зазначив Андрій Парубій.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко наголосила, що «ми заборгували країні перепризначення нового ЦВК».

«Якщо сьогодні ще залишаються щодо двох кандидатів непроведені перевірки, я пропоную, щоб від імені Погоджувальної ради голова ВРУ звернувся до відповідних структур, щоб вони були прискорені і щоб ми у четвер вийшли на голосування щодо нового складу ЦВК, тому що це зараз відповідальність парламенту і ми надто довго над цим працюємо», – наголосила Ірина Геращенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 02:00 :21