Новини » Політика 2 квітня, 2018, 18:10
Президент почав будувати адміністративну вертикаль до виборів, – Власенко
ZIK
ZIK

Призначення нового голови Волинської ОДА Олександра Савченка я напряму пов’язую із передвиборчою кампанією та побудовою президентської вертикалі.

Про це заявив народний депутат України Сергій Власенко у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко представив нового голову Волинської ОДА Олександра Савченка. За словами Порошенка, завдання нового голови – навести лад у регіоні та не дозволити перетворити область на «вотчину».

«Передвиборча кампанія вже почалася, відтак влада вже готується до фальсифікацій. Зокрема, в грудні минулого року було проголосовано закон, яким голів ОДА вивели з-під дії закону про державну службу, дозволивши їм бути політичними фігурами, брати участь в агітації і таке інше», – зауважив Власенко.

Депутат підкреслив, що саме голови ОДА та РДА є тими, кого називають адміністративним ресурсом.

«Призначення нового голови Волинської ОДА Олександра Савченка я напряму пов’язую із передвиборчою кампанії та побудовою президентської вертикалі.

Савченка призначили зокрема й тому, що для Порошенка в цій області є загроза програшу на виборах. Відтак, це буде не останнє призначення Президентом голів ОДА», – певен Сергій Власенко.

До того ж, підсумовує депутат, склад ЦВК, який є абсолютно незбалансованим, і за висновками громадських активістів, переважно складається із підконтрольних Президенту людей, підтверджує справжні наміри влади на виборах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:08 :02