Новини » Політика 2 квітня, 2018, 19:37
Нардеп Власенко назвав «ідеолога» е-декларування для громадських активістів
ZIK
ZIK

Електронне декларування для громадських активістів прямо суперечить принципам демократичної країни.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Народного фронту») Леонід Ємець.

Гість програми висловив сподівання, що завтра під час сесійного засідання депутати, у тому числі і від «Народного фронту», скасують поправки, які стосуються е-декларування для громадських активістів.

«Сьогодні всім очевидно, що електронне декларування для громадських активістів прямо суперечить принципам демократичної країни», – зазначив народний депутат і розповів, що на засіданні фракції з цього приводу була дискусія.

Водночас Леонід Ємець переконаний, що рішення про скасування е-декларування для активістів буде проголосоване – або те, що було підтримане всіма фракціями, або те, над яким працював він спільно з лідеркою «Батьківщини» Юлією Тимошенко. Як зауважив гість програми, окрім скасування е-декларування, додано норму про декриміналізацію. Норма вже запрацювала, й усі ті, хто не подав декларацій до 1 квітня, потрапили під дію Кримінального кодексу.

Народний депутат України (фракція «Батьківщини») Сергій Власенко зауважив, що рішення, яке запроваджувало електронне декларування для громадських активістів, з’явилося невипадково.

«Ідеологом цього є Петро Порошенко, який тоді зробив усе, щоб зал змобілізувався і за це проголосував. І після цього почалися «ритуальні танці», – заявив Сергій Власенко та нагадав, що коли в залі ВРУ голосували за поправку, опозиційні фракції попереджали, що цього не слід робити, проте їх тоді не послухали.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання Погоджувальної ради голова ВРУ Андрій Парубій заявив, що завтра першими питаннями порядку денного сесії будуть ті, які стосуються скасування е-декларування для громадських активістів і членів наглядових рад. З його слів, з огляду на те, що законопроекти, які Рада розглядала минулого разу, втратили актуальність, апарат ВРУ підготував новий законопроект, який складається з двох частин: перша – щодо скасування е-декларування для громадських активістів, іноземців, які входять до наглядових рад; друга – щодо декриміналізації цих осіб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 14:37 :54