Новини » Суспільство 1 квітня, 2018, 5:25
Вчені виявили в каві канцерогенний хімікат, шкідливіше якого тільки смажені продукти

У каві в деяких випадках міститься канцерогенний хімікат. У березні 2018 року в Каліфорнії (США) винесено судове рішення, яке зобов’язує виробників повідомляти покупців про такий компонент продукту.

Про це повідомляє golos.ua.

base article image

За інформацією видання, мова йде про хімречовину – акриламід, яку можна знайти в ряді продуктів і напоїв, включаючи каву і картопля-фрі. Оскільки ж в світі щодня випивають до 2,25 мільярда чашок кави, це робить його продуктом, другим за важливістю в світі.

Відповідно, кава привернула увагу медиків і вчених. Одні з дослідників говорять, що кава дуже корисна, тому що для здоров’я людей корисні плоди кавового дерева – кавові боби. Сам плід рідко вживається в їжу, і в той час як у бобів є тільки дуже невелика кількість поживних речовин, деякі дослідження пов’язують його зміст з поліпшенням роботи серця, кишечника і печінки.

З іншого боку, якщо боби обсмажити тим чи іншим способом, в цьому продукті формуються канцерогенний хімікат – акриламід, який може утворюватися в якості побічного продукту приготування їжі при високих температурах. Той же хімікат використовується для виготовлення пластмас, але в разі кави він утворюється при приготуванні багатьох вуглеводів.

У 2002 році шведські вчені виявили, що в декількох смажених продуктах, міститься акриламід, який є генотоксіном, що означає, що він розкладає ДНК. В експериментах на щурах, чиї роти були піддані впливу хімічної речовини, було помічено розвиток ракових утворень різних частин і систем їх тіл. Це пухлини їхніх молочних залоз, центральних нервових систем, щитовидної залози, матки і мошонки, хоча те ж саме не спостерігається у людей.

Грунтуючись на дослідженнях на щурах, Агентство з охорони навколишнього середовища підрахувало, що ризик розвитку раку через акриламід буде збільшений, якщо ви випиваєте 4,5 мг хімікату на кожні 2,2 фунти ваги вашого тіла щодня. Іншими словами, хтось, хто важить 150 фунтів, повинен буде ковтати 307 мг акриламіду, щоб збільшити ризик розвитку раку.

Для порівняння, 307 мг становить менше однієї десятої чайної ложки. А в 2013 році дослідники виявили, що одна чашка містила 0,45 мкг акриламіду.

При цьому є думки вчених, які не підтримують ідею про каву як про джерело раку.

«Насправді немає переконливих доказів того, що кава викликає рак», – говорить доктор Кетрін Уїлсон, яка працювала в комітеті Всесвітньої організації охорони здоров’я.

На її думку, більш важливий вплив на організм людини надає не кількість чашок кави в день, а все меню сучасних людей в цілому.

«Акриламід досить поширений в харчових продуктах, тому позбавлення від нього з якоюсь однією їжею не вплине на вашу концентрацію, – говорить доктор Уїлсон.

Щоб отримати якусь гарантію захисту від раку, потрібно повністю відмовитися від смажених продуктів, залишивши в меню тільки відварені або парні, – каже вона.

Так що, вважає доктор Уїлсон, ви можете випивати в день одну чашку кави або три, але вб’є вас не це.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 04:46 :09