Новини » Події 1 квітня, 2018, 4:54
У Макіївці «поліція» російських окупантів закатували до смерті 18-річного хлопця за «прогули»

В окупованій Макіївці Донецької обл. російські бойовики, які тепер називаються «поліцією ДНР», доставили в райвідділ 18-річного Влада Гіневіча і закатували його до смерті.

Про це повідомляє блогер Денис Казанський.

Нібито за прогули в ПТУ. Мовою поліцаїв це називається «провести профілактичну роботу».

Повідомлення про вбивство Влада розмістили в соціальних мережах його друзі. У структурі «ДНР» спочатку, як зазвичай буває в таких випадках, подію спробували приховати, але коли інформація поширилася – все ж випустили офіційний коментар.

Ось що написали друзі загиблого:

«Вчора Влада забрали в міліцію. Забрали разом з мамою, відвезли на Бутовський поворот, біля паспортного столу. Його завели, а її залишили на вулиці. З її вуст вам доношу – вона чекала його годин 5-6, і він їй написав: «мам, принеси поїсти». Вона стукала, але її не впускали. Потім приїжджає швидка... Вона каже, що зрозуміла що щось тут не гаразд. Потім через деякий час виходять і питають: «Ви Гіневіч?» І сказали: ваш син помер...».

Його дівчина Таня написала в коментарях, що була на його похоронах і бачила на тілі сліди тортур і побоїв. У «поліції» Влада душили пакетом, били по голові.

Після того, як з подачі друзів і родичів скандальна історія пішла гуляти по соцмережах, в «МВС ДНР» випустили заяву з приводу того, що сталося.

Хлопця нібито запросили на бесіду з приводу прогулів в ПТУ (!) Там, за словами поліцаїв, він зізнався, що вживає наркотики. А потім взяв і сам помер прямо у відділі.

Влад далеко не перша жертва «захисників». Ще з 2014 року зниклими без вісти в ОРДЛО числяться сотні людей. Там же, в коментарях до посту про смерть Влада, інші макіївчани пишуть про свій досвід взаємодії з «поліцією ДНР».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 11:03 :43