live
Новини » Суспільство

Тимошенко задекларувала 225 тис. гривень зарплати за 2017 рік

Народний депутат України, голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у 2017 році отримала в 2017 році 225 тис. гривень заробітної плати за роботу народним депутатом.

Про це свідчать дані у її електронній декларації, розміщеній у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – повідомляє РБК-Україна.

Фото: Юлія Тимошенко (rada.gov.ua)

Ще близько 253 тис. гривень Юлія Тимошенко отримала на виконання депутатських повноважень. Також депутат задекларувала 81,7 тис. гривень відсотків від вкладу в «Ощадбанку», який становить понад 614 тис. гривень.

У готівці Тимошенко тримає 290 тис. гривень. Крім того, у декларації зазначено придбання нерухомого майна, на що було витрачено 185 тис. гривень.

Депутат вказала у декларації і ювелірні вироби таких брендів, як Mikimoto, Chanel, Dinh Van, Cartier і Chopard. Щодо нерухомості, то власного житла у народного депутат немає.

У декларації вказаний орендований будинок у Козині Обухівського району Київської області площею 588 кв. м. Також Тимошенко задекларувала право користування чотирма земельними ділянками в Козині, загальна площа яких становить 6106 кв. м.

Зазначено, що право власності на будинок і дві земельні ділянки, якими користується нардеп, належить Шараповій Тетяні Валеріївні

Ще дві ділянки перебувають у власності Уляхіної Антоніни Миколаївни. Решту майна задекларовано на чоловіка політика – Олекасандра Тимошенка. Йдеться про наручний годинник чоловіка нардепа Олександра Тимошенко марок Vacheron Constantin і Corum. Чоловік також володіє двома автомобілями – Mercedes-Benz GL-350 CDI 2014 року випуску, вартість якого на момент придбання у 2014 році склала більше 1 млн 248 тис. гривень, та ГАЗ 14, який також у 2014 році був придбаний за 79,7 тис. гривень.

У Олександра Тимошенка також задекларовані 194 тис. євро, 360 тис. гривень і 357,7 тис.доларів готівкою. Ще майже 245 тисяч гривень доходу він отримав від чеської компанії Britico Product sro. Ще 3,3 млн гривень чоловіка депутата – це дохід доходів від підприємницької діяльності. На рахунках Олександр Тимошенко має 21 тис. гривень і 28 тис. доларів в ПАТ Мегабанк. Крім того, йому належать 25% ТОВ «Геофорс» (вартість у декларації оцінено в 1 млн гривень) та 100% ТОВ «Леді Ю» (оцінено в 35 тис. гривень).

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко отримав 1 млн 302 тис. гривень заробітної плати за 2017 рік.

Loading...