Новини » Події

Штаб АТО: бойовики, використовуючи, «режим перемир’я» зосереджують техніку

Використовуючи «режим перемир’я», бойовики продовжують приховано зосереджувати військову техніку та озброєння.

Про це повідомив у суботу речник Міноборони Дмитро Гуцуляк із посиланням на інформацію прес-центру штабу АТО.

«Українська сторона СЦКК повідомляє, що у районах населених пунктів Чистяково, Олександрівка та Круглик спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ підтверджено факт розташування 14-ти танків, а у районі населеного пункту Золоте – 9 одиниць БМП-1», – сказав він.

Крім того, за результатами проведеної верифікації місць зберігання відведеної техніки, спостерігачі місії виявили відсутність 18-ти танків, 9-ти мінометів 82 калібру та 15 одиниць протитанкових гармат МТ-12.

«За наявною інформацією, на Світлодарському напрямку зафіксовано переміщення техніки бойовиків до лінії зіткнення сторін, у кількості 14 БМП, та 6 одиниць тентових вантажівок, які рухалися з району населеного пункту Дебальцеве в бік населеного пункту Логвінове», – додав Гуцуляк.

Він також наголосив, що продовжується практика зосередження бойовиками збройних формувань РФ техніки та озброєння у населених пунктах практично по всій лінії розмежування.

Так, у східній частині населеного пункту Безіменне, на приватних ділянках зафіксовано розташування декількох одиниць танків, а на території школи населеного пункту Софіївка – артилерійські системи різного калібру.

У промзоні населеного пункту Кадіївка, та на території ПТУ № 10 Роздольного виявлено реактивні системи залпового вогню БМ-21 «Град».

«Подібні дії з боку окупаційної адміністрації РФ Українська сторона СЦКК розцінює як черговий етап підготовки засобів вогневого ураження до їх застосування по позиціям Збройних Сил України, та по мирному населенню Донбасу в порушення Мінських домовленостей, що свідчить про їхню зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту», – підкреслив речник Міноборони.

Loading...