Новини » Суспільство 31 березня, 2018, 19:47
«Нацкорпус» зірвав у Полтаві тренінг психологів щодо особливості роботи з ЛГБТ

Представники партії «Національний корпус» у Полтаві зірвали тренінг організації TERGO для психологів, присвячений особливостям роботи з представниками ЛГБТ-спільноти.

Як розповіла «Громадському радіо» голова TERGO Олена Глоба, націоналісти увірвалися до приміщення, де проходив захід, порвали матеріали організаторів, забирали телефони в учасників семінару.

Нацкорпус зірвав захід про ЛГБТ-спільноту у Полтаві // Нацкорпус

«Приблизно 15 людей увірвалися зранку, на початку тренінгу. Ми зателефонували до поліції. Поки їхала поліція, вони встигли порвати матеріали – наші сертифікати, які ми видаємо учасникам, блокноти для приміток, поводилися грубо, відбирали телефони, бо активісти намагалися їх зняти. Поліція вивела цих скандалістів», – розповіла Глоба.

Організатори написали заяву до поліції.

Тренінг «Особливості роботи психолога з представниками ЛГБТ-спільноти» був запланований на п’ятницю і суботу. 18 психологам розповідали про проблеми толерантності й інклюзії.

У той же час, прес-секретар «Нацкорпусу» Роман Чернишов повідомив LIGA.net, що ініціатором акції була полтавська організація.

«Це була незапланована акція, за ініціативою полтавської організації. Захід пройшов без застосування сили, ніхто не постраждав», – сказав він.

Причиною зриву заходу Чернишов назвав те, що «полтавська організація сприйняла тренінг як пропаганду гомосексуалізму».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-19 09:45 :42