Новини » Політика

Нардеп Купрій: Холодницький міг вийти з «орбіти» Банкової

ZIK

Поєднання інтересів НАБУ та ГПУ – це питання «зачистки» цих органів перед виборами.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Віталій Купрій.

Нагадаємо, ГПУ викликала на допит керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Раніше генпрокурор України Юрій Луценко попросив Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів розглянути питання зняття з посади керівника САП Назара Холодницького.

Гість програми заявив, що не вірить у те, що в Україні є чесні і некорумповані керівники правоохоронних органів. Політик наголосив, що очільник НАБУ Артем Ситник покриває корупцію, і заявив, що, допоки керівник САП іще перебуває на своїй посаді, він підготує заяву, щоб Холодницький відкрив провадження проти Ситника. «Доказів повно», – запевнив політик.

«Друге питання – генпрокурор. Скільки вже доказів треба? І рецидивіст привласнює кошти… Весілля сина Луценка, ви знаєте, за державні кошти зроблене, і покриває корупціонерів, і фальшує справи… Фактів – море», – заявив Віталій Купрій.

Гість програми зауважив, чи вірить нині хтось в Україні, що керівника правоохоронного органу можуть «взяти» без погодження з Банковою та Президентом.

«Абсолютно такого не бува. Буває, що за гроші щось робиться, або по дзвінку, або хтось щось не поділив, але однозначно – не для верховенства права, не для того, щоб була законність, для мене немає жодного сумніву. У цій ситуації я вбачаю, що, можливо, Назар Холодницький вийшов з «орбіти» Банкової, можливо, він щось не те робить, що його просять, або робить те, що його не просять у цій ситуації. І поєднання інтересів зараз НАБУ та ГПУ – це питання «зачистки» цих органів, можливо, перед виборами. Пану Порошенку треба встановити контроль за цими органами», – заявив Віталій Купрій.

Нардеп також припустив, що ситуація, яка відбувається навколо САП, погоджена із західними партнерами. Політик пояснює це тим, що Петра Порошенка нині всі підтримують, адже він – «зручний Президент».

Читайте також: Звинувачення проти Холодницького мають реальні підстави, – Віктор Чумак

Loading...