Новини » Політика

Холодницького «зливають» за вказівкою Порошенка, – Віталій Купрій

Де раніше були НАБУ та ГПУ зі своїми звинуваченнями до керівника САП. Виходить, що раніше вони всі разом покривали корупціонерів, а зараз один Холодницький виявився невгодним.

Таку думку висловив народний депутат України Віталій Купрій в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Давайте подивимось, чим засадничо відрізняються між собою ці люди. Наприклад, директор НАБУ Ситник у минулому був обласним прокурором. Керівник САП Холодницький – був прокурором Криму, а пан Труба, якого обрали керівником ДБР, теж був обласним прокурором.

Тобто, фактично ці люди з одного середовища, і де у такому випадку брати інших?», – зауважив народний депутат України Григорій Шверк.

На думку депутата, у цій ситуації головну роль відіграв піар, який посприяв більшій чи меншій довірі до органів.

«Коли керівником НАБУ обрали Артема Ситника, то до нього спочатку так само було багато претензій, мовляв, він працював з незрозумілими людьми. Але потім резонанс спав, і так сталося, що НАБУ отримало неабиякий кредит довіри від суспільства.

Але нарізі відчуття таке, що довіра до антикорупційних органів понижується день за днем все більше», – зазначив Григорій Шверк.

Натомість народний депутат Віталій Купрій зауважив: коли сьогодні заявляють, що Холодницький кілька років тому зробив щось не так, то виникає запитання, чому раніше до нього не було жодних претензій?

«Де раніше були НАБУ та ГПУ зі своїми звинуваченнями до керівника САП. Виходить, що тоді Ситник із Холодницьким домовилися? Це означає, що вони всі разом покривали корупціонерів, але зараз один Холодницький виявився невгодним.

Чому так склалося?, – Потрібно розбиратися. Порошенко дав вказівку вирішити питання із неконтрольованими органами, які не зможуть забезпечити потрібні результати для влади», – проаналізував Віталій Купрій.

Читайте також: Холодницький не раз ставав на бік олігархів, а не держави – Лещенко

Loading...