Глава НАБУ розповів, що записали жучки в кабінеті Холодницького

Директор НАБУ Артем Ситник Фото: НАБУ

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький «зливав» інформацію про заплановані обшуки і тиснув на посадових осіб.

Про це свідчать дані з записів, зроблених жучками в кабінеті керівника САП, повідомляє «Дзеркало тижня».

«По-перше, мова йде про злив інформації про заплановані обшуки тим людям, у яких ці обшуки повинні були проводитися. По-друге, про тиск на певних посадових осіб для прийняття ними певних рішень», – розповів в інтерв’ю директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

За його словами, попереджав Холодницький, перш за все, підозрюваних прокурорів.

«Є прокурори, які хочуть нормально працювати, але особи, які обіймають адміністративні посади в САП, не дають їм цього робити. Прокурор приносить «наверх» проекти підозр, але замість розгляду отримує наганяй, і справа гальмується», – розповідає Ситник.

Він розповів також, що на записах йдеться про тиск на суд для прийняття незаконних рішень, зокрема, щоб суд не розглядав клопотання детективів НАБУ про проведення обшуку у «особи, яка є другом Холодницького».

Крім того, повідомляє директор НАБУ, зафіксовано підбурювання Холодницьким свідка до дачі неправдивих показань.

«Це лише короткий перелік того, що зафіксовано на цих записах», – зазначає Ситник.

Нагадаємо, ГПУ викликала на допит керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Раніше повідомлялося, Генеральний прокурор Юрій Луценко попросив Квалифікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів розглянути питання зняття з посади керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Loading...