п'ятниця, 30 березня, 2018, 15:03 Економіка
Дубневич визнав помилку і задекларував приховані статки: НАЗК може передати справу в НАБУ
Богдан Дубневич з дружиною. Фото: uainfo.org
Богдан Дубневич з дружиною. Фото: uainfo.org

Народний депутат Богдан Дубневич таки вніс у чималий перелік своїх активів два підприємства, які до того не потрапляли у декларації за 2015 та 2016 роки. Інформація про це була досліджена та вперше оприлюднена журналістами ІА ZIK. Також вона була доведена до відома НАЗК у формі повідомлення про корупцію. Нацагентство, яке, власне, мало б розслідувати і належно карати публічних осіб за приховування від суспільства даних про свої статки, наразі не відреагувало ніяк. Їхня перевірка та винесення рішення щодо цього факту триває вже понад п’ять місяців!

Про декларування, забутих до того, підприємств «Глинянська вежа» та «Джеб» стало відомо з е-декларації Богдана Дубневича, яку він розмістив на сайті НАЗК.

<nbsp;>
<nbsp;>

Такий хід подій з боку Дубневича є цілком очікуваним та абсолютно правильним. Дивує лише те, що він ніяк не відображений у публічному просторі. І це при тому, що Богдан Васильович веде активну суспільну діяльність, роздає інтерв’ю, веде сторінки у соцмережах, має родинні медіа. А недавно почав вести і відеоблог, до речі, також з порушеннями закону, того разу правил дорожнього руху.

А що НАЗК, яке покликане швидко та оперативно перевіряти декларації, а, у разі виявлення порушення, в залежності від знайдених фактів, виписувати штраф або передавати справу у НАБУ? А НАЗК вовтузиться з однією декларацією, де все прозоро і однозначно, вже більш як 5 місяців!

Усі подробиці цієї «комедії» ІА ZIK відслідковує і докладно описує у своїх матеріалах, останній з яких під назвою «П’ять місяців на одну декларацію: НАЗК перевірило Дубневича, але мовчить про подробиці» був опублікований буквально декілька днів тому – 28 березня. У ньому було чітко викладено усі перипетії справи, але не було знайдено відповіді на ключове питання: чому у НАЗК затягують процес?

І ось тепер, після оприлюднення нової декларації Богдана Дубневича, можна зробити припущення причин такої позиції Нацагентства. Вартість незадекларованих активів дружини Богдана Дубневича становить половина від 110 тис. грн (ТОВ «Глинянська вежа») та половину від 1,373 млн (ТОВ «Джеб») – разом більше як 700 тис. грн! А це сума, яка може підпадати під юрисдикцію НАБУ.

ІА ZIK продовжує супровід цієї гучної справи. Вже вчора було надіслано інформаційний запит у НАЗК, у якому вимагаємо якнайскорішого оприлюднення результатів повної перевірки декларацій Богдана Дубневича та винесення компетентного рішення у ній.

Аналітична група ІА ZIK

Читайте також: Брати Дубневичі кидають Порошенка і повертаються до Юлії Тимошенко, – ЗМІ

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 06:34 :33