live
Новини » Політика

Я не бачу ознак злочину в справі Савченко – нас мають за дурнів, – Корнацький

ZIK

Прокурори, присутні у судовому процесі Савченко, показали такий же рівень непрофесіоналізму, як і Генпрокурор Луценко та прес-секретар ГПУ Лариса Сарган.

Таку думку висловила народний депутат України (фракція БПП) Аркадій Корнацький у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Як юрист, я не бачу у справі Савченко ознак злочину. Адже усі продемонстровані відео були змонтовані саме таким чином, щоб ввести в оману людей.

Зокрема на відео помітно, що Савченко дивилася прямо в камеру, адже знала, що вона там є. Але навіть з цих так званих доказів, я не бачу ознак злочину, тобто нас тримають за дурнів», – прокоментував Корнацький.

Щодо риторики прокурорів, дода депутат, то безумовно, вона має бути виваженою. А відтак жодна особа, яка причетна до судового слідства, не має права називати людину злочинцем.

«Надію Савченко можна назвати злочинцем тільки з політичних міркувань, що і роблять так звані прокурори. Адже завжди, коли не вистачає юридичних аргументів, у хід ідуть крилаті політичні вирази.

Це пряме свідчення того, що немає достовірних фактів. Відтак ті прокурори, які присутні у судовому процесі Савченко, показали такий же рівень непрофесіоналізму, як і генпрокурор Луценко та прес-секретар ГПУ Лариса Сарган», – вважає Аркадій Корнацький.Loading...
Loading...
Loading...