Новини » Політика 29 березня, 2018, 22:50
Якби справу про паралельний сервер розслідували, Янукович не прийшов би до влади, – Смешко
ZIK
ZIK

Майдан-2 2014 року – це не державний переворот, адже держпереворот передбачає зміну системи влади, а влада не змінилася. У владні кабінети прийшли нові люди і повністю відбудували авторитарну модель влади, яка існує і зараз.

Про це в ефірі програми ДокаZ на телеканалі ZIK заявив колишній голова СБУ Ігор Смешко.

Гість програми зауважив, що раніше СБУ розслідувала поодинокі випадки злочинів щодо загрози національній безпеці України, проте з часом, ближче до Помаранчевої революції, ця кількість почала катастрофічно збільшуватися.

«Тому що багато дій, які вчиняла, у тому числі і опозиція, були на межі. Я скажу, що дві танкові роти у «Десні» були готові до того, щоб піти і підтримати опозиційні сили на Майдані з повним бойовим комплектом. Це, фактично, були елементи підготовки перевороту», – заявив гість програми та наголосив, що військова контррозвідка спрацювала, танки не прибули, проте про цей факт не повідомляли у ЗМІ.

Ігор Смешко зауважив, що Помаранчева революція 2004 року – це не державний переворот.

«Це, фактично, реакція Верховного Суду була на масові порушення, і СБУ порушила тоді справу про паралельний сервер у Центральній виборчій комісії. Ми проводили оперативно-розшукові заходи до того, як було змінене керівництво СБУ. Повірте мені, якби ця справа була розслідувана, я не думаю, що Янукович мав би можливість прийти другий раз до влади», – заявив гість програми.

Ігор Смешко зазначив, що Віктор Ющенко хотів мати владу в країні не менш авторитарну, аніж Віктор Янукович, але він був «більш ледачий, більш несистемний».

Гість програми також наголосив, що і Майдан-2 2014 року – це не державний переворот, адже держпереворот передбачає зміну системи влади.

«Але влада не змінилася. У владні кабінети прийшли нові люди і повністю була відбудована авторитарна модель влади, вона продовжує існувати і зараз», – каже Ігор Смешко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 15:29 :25