Новини » Політика 29 березня, 2018, 22:24
Смешко: Від СБУ слід відтяти всі економічні та політичні складники – інакше є загроза державі
ZIK
ZIK

СБУ – це національний контррозвідувальний орган, від якого потрібно відтяти всю економічну та політичну складову. Якщо цього не буде зроблено, загроза державі – дуже суттєва.

Про це в ефірі програми ДокаZ на телеканалі ZIK заявив колишній голова СБУ Ігор Смешко.

Гість програми зауважив, що ті, хто займається питанням реформування СБУ, не здатні вирішити завдання, яке перед ними поставили.

«Той склад, який зараз є у парламенті і у Комітеті з питань національної безпеки та оборони, за рівнем своєї професійної освіти, за практичним досвідом роботи у державних органах влади, але це мало у державних органах – спеціальних службах, – вони не здатні вирішити завдання, яке їм ставлять», – заявив колишній голова СБУ.

Гість програми, як приклад, назвав розмови про стандарти НАТО і наголосив, що їх як таких немає ані у збройних силах, ані у спецслужбах, адже збройні сили кожної із країн – учасниць НАТО побудовані за своїми національними традиціями.

«Уніфікація іде у сфері управління, зв’язку, у тому, щоб боєприпаси для певних видів озброєння були уніфіковані», – наголосив Ігор Смешко.

На його думку, заяви про стандарти НАТО в Україні – це димова завіса для того, що зруйнувати те, що нині працює.

«Те, що зараз відбувається, це страшні речі. Люди, які, фактично, не можуть у силу своєї професійної, практичної підготовки підготувати ці документи, вони можуть остаточно зруйнувати те законодавство, яке дає можливість більш-менш існувати», – заявив Ігор Смешко.

Гість програми наголосив, що СБУ – це національний контррозвідувальний орган, від якого потрібно відтяти всю економічну та політичну складову.

«Якщо ми цього не зробимо, загроза державі дуже суттєва», – заявив Ігор Смешко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 20:48 :57