Новини » Політика 29 березня, 2018, 21:47
Смешко: Ми дійшли до моменту, коли будь-яка провокація може призвести до руйнації України
ZIK
ZIK

Сьогодні, на жаль, ні Конституція, ні закони, ні система держави, більше не гарантують зовнішню і внутрішню безпеку України.

Таку думку висловив голова СБУ у 2003-2005 роках Ігор Смешко в ефірі програми «ДокаZ» на телеканалі ZIK.

«Ситуація довкола Надії Савченко є свідченням системної кризи органів державної влади України. Відтак, ми наблизилися до ситуації, коли будь-яка провокація може призвести до непоправних наслідків – руйнації державності України», – застеріг Смешко.

На думку експерта, цю історію потрібно розділити на дві частини: професійна складова, тобто дії СБУ, та політична складова реалізації розслідування щодо дій Савченко.

«Резонанс в системі буває тільки тоді, коли для цього є відповідні умови та обставини. Очевидно, зараз в країні така ситуація, що певні політики, чи ті, хто випадково опинилися в політиці, намагаються знайти вихід із ситуації за межами Конституції і діючих законів України.

Адже сьогодні, на жаль, ні Конституція, ні закони, ні система держави, більше не гарантують зовнішню і внутрішню безпеку країни», – констатував екс-голова СБУ.

Безпосередньо щодо дій Савченко експерт зазначив, що не може закидати політику те, що його наміри були поганими. Натомість є багато запитань щодо дій правоохоронних органів.

«У мене немає запитань до СБУ, натомість щодо ГПУ, то як міг генпрокурор так заполітизувати цю ситуацію. Адже він заявив ледь не на весь світ, що злочин розкритий, однак це завдання суду.

Це тільки підірвало ситуацію в середині країни, від чого безумовно виграє Росія. Вона буде просувати свою головну тезу про те, що в Україні немає державності», – певен Ігор Смешко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-15 23:30 :44