Новини » Суспільство 29 березня, 2018, 22:04
Нік Вуйчич приїхав до України, аби зупинити жорстокість у школах
ZIK
ZIK

Людина-легенда Нік Вуйчич народився без рук і ніг, але попри це ним захоплюються у всьому світі. Адже своїми виступами він надихає і мотивує. Цього разу він приїхав до України, аби допомогти зупинити шкільний терор, жорстокість та цькування, які сьогодні називають булингом.

Про це йшлося у програмі новин «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Нік Вуйчич підкорив світ мотиваційними тренінгами та власним прикладом довів, що немає нічого неможливого. Сьогодні він говорив про питання булингу у школах, адже про цькування в суспільстві він знає не з чуток.

«Я зіштовхувався з булингом у своєму житті і через це у мене були спроби самогубства. 11 років я не розповідав про це нікому, навіть своїм батькам. І гадав, що в мене все гаразд, але можливіть обговорити цей клопіт із кимось є дуже важливим, – сказав мотиваційний тренер Нік Вуйчич.

Власне, помирити дітей між собою Міністерство освіти на чолі з Лілією Гриневич і коучем Ніком Вуйчичем планує протягом року. Тренінги для школярів та вчителів проведуть у всіх областях України.

«Ми хочемо перейти до педагогіки партнерства, це фундаментально ціннісна зміна і для нас дуже складно поки що вирішити це завдання. Але ми повинні вибудувати правильну систему зовнішньої і психологічної допомоги усім тим, хто можуть зазнавати цькування», – прокоментувала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Першу лекцію проти булингу Вуйчич провів у київському Палаці дітей та юнацтва. У залі не було де яблуку впасти, послухати його прийшли діти цілими класами. Адже знущання однокласників – дуже болюча тема.

«Мені говорили, що ти нам не подобаєшся. Але конкретної причини, чи випадку, який би міг спровокувати це – не було. Але ми маємо з цим працювати і дуже добре, що є такі постаті як Нік Вуйчич, які проводять схожі лекції і діляться своїм досвідом», – сказала школярка, яка зіштовхнулася із булингом Тетяна Воронцова.

Перед початком лекції батьків попросили покинути зал. Розмова про цькування у школі із дітьми відбувалася анонімно. Спершу Вуйчич розповідав свою історію, а потім спілкувався з дітьми. Наприкінці всі хором говорили: «Я сьогодні приймаю свідоме рішення любити себе й ніколи не здававтися».

За перебігом подій батьки спостерігали на великому екрані, таким чином і самі навчалися розуміти дитину та допомогти подолати булинг. Психологи ж радять не йти на з’ясування стосунків із кривдником, а залагоджувати проблему з учителями та психологами.

Нагадаємо, 17 вересня у столиці України відсвяткували День подяки. Сотні тисяч киян та гостей міста відвідали концерт, фестиваль соціальних проектів, взяли участь в інтерактивних розвагах, а найголовніше – зустрілися з людиною-легендою Ніком Вуйчичем, всесвітньо відомим спікером без рук і ніг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 07:33 :31