Телеканал ZIK вимагає від «Братства» Корчинського негайно зняти блокаду

Команда ZIKу вимагає від представників радикальної організації «Братство» Дмитра Корчинського негайно зняти блокаду і не загрожувати діяльності останнього незалежного телеканалу в Україні, його журналістам та запрошеним на ефіри гостям. А також просить особисто міністра МВС України А. Авакова відреагувати на бездіяльність правоохоронців.

Сьогодні зранку активісти «Братства», яке очолює Дмитро Корчинський, розпочали цілодобове пікетування телеканалу ZIK під столичною студією в Міжнародному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України, що на Алеї Героїв Небесної Сотні, 1.

На своїй сторінці в Facebook лідер «Братства» Дмитро Корчинський заявив про готовність «знищити канал» (!!!).

<nbsp;>
;>

Раніше команда ZIKу заявляла про загрозу можливого силового захоплення приміщення телеканалу радикальними організаціями. Працівники ZIKу зверталися з проханням про захист до правоохоронних органів та міжнародних правозахисних установ.

Інформація ж, викладена лідером організації «Братство» Дмитром Корчинським у вище зазначеному пості у Facebook щодо продажу телеканалу ZIK Віктору Медведчуку, не відповідає дійсності. Керівництво медіа-холдингу наголошує, що на разі відсутні будь-які переговорні процеси стосовно продажу ZIKу.

Читайте також: Інформаційний продюсер NewsOne: Ті люди, які блокували наш канал, тепер блокують ZIK Loading...