Новини » Львів 28 березня, 2018, 16:20
Львівська політехніка буде співпрацювати з китайським університетом

Сьогодні, 28 березня, у межах міжнародної співпраці Львівської міської ради з Муніципалітетом міста Ченду (Китай) відбулось підписання меморандуму про співпрацю між НУ «Львівська політехніка», ректором Юрієм Бобалом, та «Університетом міста Ченду», президентом професором, Вангом Квінгваном, щодо партнерства між вузами з метою посилення міжнародних освітніх програм (обмін викладачами і студентами) та зміцнення взаєморозуміння та дружби між двома університетами.

Про це повідомила прес-служба НУ «Львівська політехніка».

«Львівська політехніка давно співпрацює з науковими установами Китаю. Тепер ця сфера розширяється, ми починаємо працювати з китайськими університетами. Меморандум передбачає цілий ряд заходів, які потрібно буде виконувати і реалізовувати: обмін студентами, програма подвійних дипломів, відрядження наших професорів у Китай, а китайських – до нас. Тобто є цілий комплекс різних заходів, які передбачає цей меморандум. Конкретно між НУ «Львівська політехніка» і китайськими вищими навчальними закладами будемо укладати угоди, де будемо чітко визначати порядок, методи і засоби співпраці між НУ «Львівська політехніка» і університетами Китаю. Ці угоди будуть основою нашої співпраці і регулюватимуть її», – заявив ректор НУ «Львівська політехніка» Юрій Бобало.

Він зазначив, що меморандум діє 5 років, але може бути продовжений за згодою обох сторін. Для досягнення цілей обидва навчальні заклади погоджуються проводити обмін студентами, професорами, адміністративними співробітниками та науковцями, науковими матеріалами, публікаціями, а також погоджуються проводити спільні наукові та інші освітні заходи.

Курує співпрацю у межах проектів між університетами та меріями міст Ченду та Львова Ярина Сорока з управління інвестицій і проектів, котра була учасником Стипендіальної програми «Університету міста Ченду», організованої в рамках співпраці між містами.

Нагадаємо, що 10 травня 2017 року між Львівською міською радою та Муніципалітетом міста Ченду було підписано «Меморандум про встановлення дружнього співробітництва», завдяки чому Львів та Ченду (Китай) активно співпрацюють у межах проектів між університетами, музеями, бізнес-середовищем та меріями міст-побратимів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 04:18 :00