Новини » Політика 28 березня, 2018, 18:55
Інформаційний продюсер NewsOne: Ті люди, які блокували наш канал, тепер блокують ZIK
ZIK
ZIK

Аналогічна ситуація була під телеканалом NewsOne. І тепер ті ж люди блокують ZIK, під зовсім вигаданими історіями.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK телефоном заявив інформаційний продюсер телеканалу «NewsOne» Тігран Мартіросян.

Коментуючи пікетування телеканалу ZIK «Братством» Дмитра Корчинського, інформаційний продюсер телеканалу NewsOne зазначив, що в черговий раз під прикриттям патріотизму чиняться неприпустимі незаконні дії, зокрема, перешкоджання журналістської діяльності.

«Аналогічна ситуація була під нашим телеканалом. І це ті ж люди тепер блокують ZIK, під зовсім вигаданими історіями, перешкоджаючи людям просто робити свою роботу та виконувати свій журналістський обов’язок. Ось що я бачу зараз»,– зауважив Тігран Мартіросян.

Журналіст зазначив, що коли блокувався телеканал NewsOne, колектив каналу звертався до різних міжнародних організацій, зокрема, до моніторингової місії ООН з прав людини в Україні. Мартіросян порадив ZIKу також звертатися до міжнародних організацій.

«Адже після нашого звернення в ООН до українських правоохоронних органів було направлено звернення, щоб вони ефективніше розслідували перешкоджання свободі слова в Україні. Тому сподіваюся, що представники Нацполіції, Генеральної прокуратури та інших силових відомств звернуть увагу на те, що відбувається»,– заявив Мартіросян.

Він також нагадав усім активістам, які блокують телеканал ZIK та правоохоронним органам, які не реагують на це, що за перешкоджання журналістської діяльності в Україні передбачена кримінально відповідальність.

Читайте також: Севгіль Мусаєва про блокаду ZIKу: Влада тисне на тих, із ким не може домовитися

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:26 :50