Новини » Політика 27 березня, 2018, 17:37
Свідків у справі Рубана допитали у закритому засіданні, – адвокат
Володимир Рубан. Фото: hromadske.ua
Володимир Рубан. Фото: hromadske.ua

Досудове слідство у справі керівника «Офіцерського корпусу» Володимира Рубана допитало у закритому судовому засіданні допитало свідків.

Цю інформацію Українській правді підтвердив адвокат Рубана Віталій Погосян.

В Єдиному реєстрі судових рішень міститься ухвала від 14 березня, якою суд дозволив такий допит, посилаючись на «наявність реальної загрози життю та здоров’ю свідка ОСОБА_4, що може унеможливити його допит в суді або вплинути на повноту чи достовірність його показань».

Погосян підтвердив, що 15 березня під час закритого засідання допитані були четверо свідків. Адвокат припустив, що слідство пішло на цей крок, щоб не викликати свідків на суд по суті.

За інформацією УП, йдеться про військових, яким, за версією прокуратури, Рубан пропонував взяти участь у вчиненні злочину. У поданні на нардепа Надію Савченко вони фігурували як Захарченков О.В., Березень Г.П., Лящ С.В., Кот В.В.

Саме вони, за версією слідства, нібито погодившись на задум Рубана, паралельно повідомили про це в правоохоронні органи і почали паралельно співпрацювати з слідством.

В рішенні, яким було схвалено допит одного з них, йдеться про те, що «всі дійсні анкетні дані свідка змінено» у зв’язку з його побоюванням за своє життя та здоров’я.

Більше про справу Рубана читайте тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 18:02 :17