Новини » Світ 27 березня, 2018, 12:05
Російський шпигун намагався вивідати козирі Польщі проти Північного потоку-2
Фото: wprost.pl/Newspix.pl
Фото: wprost.pl/Newspix.pl

Двоє видворених з Польщі дипломатів були офіцерами російських спецслужб, що курували затриманого Агенством внутрішньої безпеки РП польського чиновника. Шпигун передавав їм інформацію про основні енергетичні проекти Польщі та плани польського уряду щодо будівництва газопроводу Північний потік-2.

Про це повідомляє RMF FM з посиланням на власні джерела.

Двоє з чотирьох видворених вчора з Польщі співробітників російського посольства у Варшаві, під прикриттям дипломатичної роботи, займалися розвідувальною діяльністю.

За неофіційними даними ЗМІ, вони були офіцерами російських спецслужб, що курували затриманого Агенством внутрішньої безпеки РП польського чиновника Міністерства енергетики.

Як підкреслює видання, вони отримували від нього інформацію про основні енергетичні проекти Польщі.

За даними журналістів, польські спецслужби кілька місяців стежили за чиновником, який мав доступ до даних щодо стратегічних проектів польської енергетичної інфраструктури та отримання коштів ЄС для потреб програми диверсифікації газопостачання з Росії.

Раніше речник міністра-координатора польських спецслужб Станіслав Жарин повідомив, що затриманий чиновник надав співробітникам російських спецслужб інформацію про плани польського уряду щодо протидії будівництва газопроводу Північний потік-2.

Нагадаємо, вчора в Польщі оголосили про затримання чиновника, що шпигував на користь Росії. Також вчора Польща прийняла рішення про видворення з країни чотирьох російських дипломатів на знак солідарності з Великобританією після отруєння Сергія Скрипаля.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 23:05 :10