Новини » Регіони 27 березня, 2018, 16:04
Рівненська облрада розгляне звернення про звільнення Карпюка з російського полону

Проект звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України щодо звільнення громадянина України Миколи Карпюка з російського полону зареєстровано на офіційному сайті Рівненської обласної ради.

Про це інформує власкор IA ZIK.

У тексті проекту звернення зазначається, що депутати Рівненської обласної ради просять вжити усіх можливих заходів для звільнення з полону країни-агресора громадського та політичного діяча, уродженця Рівненщини Миколи Андроновича Карпюка. Він вже 4 роки є політичним бранцем Росії, адже сфабриковану спецслужбами Російської Федерації справу на рівні нашої держави визнано фарсом.

«Микола Карпюк – людина, яка зробила вагомий внесок у розвиток українського національного руху, демократії та боротьби за правду. Він був головою Рівненського осередку Української Національної Асамблеї. Микола Карпюк відіграв помітну роль у керівництві УНА-УНСО, був заступником голови політичної партії Українська Національна Асамблея Юрія Шухевича, яка згодом стала одним з ініціаторів створення руху «Правий сектор» та однойменної партії.

Микола Карпюк відстоював інтереси народу, брав активну участь у Революції гідності та все свідоме життя словом і ділом боровся за суверенну незалежну Україну.

Від земляків Миколи Карпюка про нього можна почути лише схвальні відгуки, адже він допоміг не одній людині у благих справах. Це людина честі та совісті, яку шляхом обману затримали спецслужби РФ, незаконно звинуватили у надуманому злочині та засудили до 22,5 років колонії суворого режиму», – зазначається в тексті проекту звернення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 20:04 :26