Новини » Суспільство 27 березня, 2018, 18:18
Національні дружини охоронятимуть телеканал ZIK на громадських засадах, – Роман Чернишев
ZIK
ZIK

Ми не матимемо права перешкоджати правоохоронцям, які зайдуть на телеканал із рішенням суду. Але у випадку свавільної атаки будемо реагувати відповідно.

Про це зауважив керівник прес-служби «Національного корпусу» Роман Чернишев, в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Ми маємо звернення за підписом заступника генерального директора медіа-холдингу ZIK Вадима Зака, і цей документ також поширили на сторінці «Національних дружин» у Фейсбуці.

За інформацією телеканалу та «Національного корпусу», дійсно готуються спроби силового захоплення ЗМІ. І оскільки минулої п’ятниці ми пережили спроби силового тиску та залякування на офіс національних організацій, відбили ці атаки, і готові захищати й засоби масової інформації», – заявив Чернишев.

Речник «Національного корпусу» зауважив, що це стосується не тільки телеканалу ZIK, а й загалом усіх ЗМІ, які будуть потребувати захисту, але не отримають його від правоохоронців.

«Правоохоронці, які є інструментом у руках влади, дали зрозуміти, що вони не будуть захищати телеканал від рейдерського захоплення.

Влада може діяти за допомогою так званих «тітушок», які просто прийдуть і захоплять телеканал. Щоб не допустити такого, від сьогодні на телеканалі ZIK будуть чергувати нацдружинники», – прокоментував представник Нацкорпусу.

Він пояснив, що наразі хлопці чергують в редакції та по периметру будівлі, але за потреби швидко зберуть достатньо сил для захисту телеканалу.

«Ми співпрацюємо суто на громадських засадах, оскільки немає жодних договорів про охорону. Тобто, громадська організація відгукнулася на заклик телеканалу і здійснює громадський нагляд, підтримку та охорону приміщення телеканалу.

Звичайно, ми не матимемо права перешкоджати правоохоронцям, які зайдуть сюди з рішенням суду. Однак ми будемо фіксувати їхні дії, щоб не допустити правопорушення, і у випадку свавільної атаки – реагуватимемо відповідно», – пообіцяв Роман Чернишев.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 14:12 :48