Новини » Львів 207

На Городоччині відстоюють легалізацію заробітної плати

Учора, 26 березня, в Городоцькій РДА відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі за участі працедавців.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Городоцької РДА.

Тон у розмові задав перший заступник голови Городоцької РДА Іван Ковальчук (голова робочої групи), який наголосив: через підвищення рівня мінімальної заробітної плати до 3723 гривні, метою засідання є збільшення рівня оплати праці найманих працівників СПД, запрошених на подію,– як однієї із запорук підвищення рівня життя населення, а також – легалізації виплати заробітної плати та підвищення рівня зайнятості населення.

Заслухано 8 суб’єктів підприємницької діяльності, а саме: керівника ДП «Дизельавтосервіс» М. Гудака, ФОП Орліка Н.Б., ФОП Тупіся С.М., ФОП Винарчик Я.Я., ФОП Душенко О.С. та представника ФОП Стасишин В.П.

Також голувуючий на засіданні ознайомив присутніх про зміст отриманих листів від ТзОВ «Агродім Захід» та ФОП Тимчишин Х. І.

За результатами обговорення всім присутнім суб’єктам підприємницької діяльності робочою групою рекомендовано підвищити оклади працівникам до середнього рівня заробітної плати у Городоцькому районі (6427 грн).

А керівники субєктів підприємницьї діяльносі, які не з’явилися на засідання робочої групи, – запросити повторно.

З метою попередження випадків порушення законодавства про працю та легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, у м. Городку також проведено семінар для суб’єктів господарювання району. Головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Оксана Кокотко наголосила про необхідність дотримання мінімального розміру заробітної плати та інших норм і гарантій в оплаті праці. А також повідомила про розмір штрафних санкцій за порушення законодавства про працю. Інформувала про особливості укладання трудових договорів та цивільно-правових договорів. Надала відповіді на численні запитання роботодавців.

Loading...
Loading...
Loading...