вівторок, 27 березня, 2018, 11:59 Регіони
Чернівецька ОДА пропонує уряду ввести пільги для підприємців гірських районів

Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук запропонував главі уряду Володимиру Гройсману ввести пільговий режим для суб’єктів підприємницької діяльності гірських територій.

Про це повідомила прес-служба ОДА.

З цією пропозицією О. Фищук виступив 22 березня під час наради з питань розвитку гірських територій, яку провів прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на Прикарпатті.

«Підприємці, які працюють в гірських районах, не є в однакових умовах зі своїми колегами з інших регіонів, оскільки зобов’язані кожному працюючому робітнику доплачувати 25% від окладу, – пояснив Олександр Фищук. – Якщо ми говоримо про бюджетну сферу, то ця надбавка дається з держбюджету, а якщо людина працевлаштована у приватного підприємця, то виконання цієї норми закону падає на його плечі. Це, у свою чергу, підвищує собівартість виробленої продукції, а відтак вона стає менш конкурентоспроможною на ринку».

Голова ОДА запропонував розробити механізм зменшення оподаткування підприємців, що зареєстровані та діють в гірських населених пунктах хоча б на ці 25%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 09:11 :14