Новини » Суспільство 26 березня, 2018, 17:59
В інтересах «Нацкорпусу» та «Азову» – відкрити своє фінансування, – правозахисник
ZIK
ZIK

Я думаю, що в інтересах «Нацкорпусу», «Азову» та усіх інших пов’язаних із ними організацій – відкрити своє фінансування.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив правозахисник Володимир Чемерис.

«Я думаю, що в інтересах «Нацкорпусу», «Азову» та всіх інших пов’язаних із ними організацій – відкрити своє фінансування. Адже ми знаємо, що у Київській області відкриваються дитячі табори «Азовець», у деяких школах представники «Нацкорпусу» чи то «Азову» щось там викладають.

Тому тут одразу постає питання про пряму підтримку з боку державних органів усієї цієї структури. Тому я ще раз повторюся, що в інтересах усіх цих людей – відкрити своє фінансування, щоби до них не було питань», – зазначив гість програми.

Але вже зараз, зауважив Володимир Чемерис, до українських націоналістичних організацій виникають питання навіть з боку Заходу.

«От ще одна структура, яка із цим рухом пов’язана – «Національні дружини». От коли з’явилися кадри зі смолоскипною ходою на телебаченні, багато запитань було у наших західних партерів. Адже ці кадри  дуже нагадували кадри із відомого фільму Ленні Ріфеншталь 30-х років минулого сторіччя. Люди все це пам’ятають і знають символіку Азову. Але питання не в історії, а у сьогоденні, щоби історія не повторилася»,– наголосив правозахисник.

Володимир Чемерис також додав, що діяльність «Нацкорпусу», «Азову» та «Національних дружин» хвилює не лише партнерів України, а й самих українців.

«Діяльність цих організацій дуже сильно хвилює і правозахисників, і усіх людей, які сьогодні живуть в Україні», – підсумував експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 23:30 :29