понеділок, 26 березня, 2018, 9:58 Регіони
У Рівненській облраді зареєстрували проект звернення щодо розірвання дипстосунків із Росією

Проект звернення Рівненської обласної ради до Президента України, голови Верховної Ради України та прем’єр-міністра України щодо розірвання дипломатичних стосунків з Росією опубліковано на офіційному сайті Рівненської облради.

Про це  інформує власкор IA ZIK.

У проекті звернення зазначається, що з 2014 року Російська Федерація здійснює військову агресію по відношенню до України, демонстративно нехтує територіальною цілісністю нашої держави, постачає незаконним збройним формуванням на Донбасі техніку, підсилює їхні лави солдатами своїх регулярних військ. Тепер до цього додалося ще й проведення виборів в окупованій Автономній республіці Крим. Такими діями Російська Федерація порушує міжнародні договори та принципи цивілізованого суспільства.

Крім того, у тексті йдеться про запровадження візового режиму для громадян Російської Федерації.

«Цілком очевидно те, що дипломатичні відносини існують і розвиваються лише між державами, які прагнуть мати дружні стосунки. Оскільки Російська Федерація вже неодноразово знехтувала можливостями, які їй давала світова спільнота, припинити агресію проти України, ми, депутати Рівненської обласної ради, вимагаємо від вищого керівництва держави розірвати дипломатичні стосунки з Російською Федерацією. Вважаємо недопустимими такі взаємини з країною, яка є окупантом нашої території», – зазначається в проекті звернення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 14:46 :44