Новини » Політика 26 березня, 2018, 11:49
Порошенко підписав укази про присвоєння полкам Нацгвардії імен козаків
Фото: Нацгвардія України
Фото: Нацгвардія України

Президент Петро Порошенко підписав укази про присвоєння імені Івана Богуна 8-ому полку оперативного призначення Національної гвардії України, а імені Дмитра Вишневецького – 18-ому полку.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«З нагоди 4-ї річниці створення Національної гвардії України Президент Петро Порошенко підписав Указ про присвоєння 8 полку оперативного призначення Національної гвардії України імені Івана Богуна і надалі іменувати його – 8 полк оперативного призначення імені Івана Богуна Національної гвардії України», – ідеться в повідомленні.

Президент також підписав указ про присвоєння 18-ому полку оперативного призначення Національної гвардії України імені Дмитра Вишневецького і надалі іменувати його – 18 полк оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького Національної гвардії України.

В АП уточнили, що відповідні укази Глава держави видав «з метою відновлення історичних традицій національного війська, увічнення пам’яті українців, які зробили значний внесок у створення та розвиток держави, а також захист її територіальної цілісності й незалежності, національно-патріотичного виховання особового складу Національної гвардії України».

Президент також вручив нацгвардійцям державні нагороди за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку та високий професіоналізм.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 20:23 :08