Новини » Політика 26 березня, 2018, 13:53
Порошенко невдовзі підпише програму співпраці з НАТО на 2018 рік, – Климпуш-Цинцадзе
Фото: president.gov.ua
Фото: president.gov.ua

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляє, що Президент України Петро Порошенко підпише програму співпраці з НАТО на поточний рік найближчим часом.

«Ми розраховуємо, що найближчим часом Президент підпише річну програму співпраці з НАТО», – сказала вона на прес-брифінгу на тему «Актуальні виклики імплементації Угоди про асоціацію. Перебіг виконання плану заходів на 2018 рік» у понеділок у Києві, передає Інтерфакс-Україна.

За словами І. Климпуш-Цинцадзе, у новій програмі значно збільшилася кількість завдань, спрямованих на реалізацію реформ, зокрема у сфері безпеки та оборони.

Також вона зазначила, що в програмі закладено формування національної системи запобігання та реагування на сучасні загрози національній безпеці.

Крім того, окремим компонентом програми є діяльність платформи протидії гібридним загрозам, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків у секторі безпеки та оборони, створення системи державного гарантування якості оборонної продукції.

«У середу в нас відбудеться комісія Україна-НАТО на рівні послів країн – членів НАТО в Брюсселі, де ми зможемо максимально представити положення національної програми», – наголосила віце-прем’єр.

Як повідомлялося, в середині лютого Кабінет Міністрів України затвердив програму співпраці з НАТО на 2018 рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:39 :48