Новини » Спорт 26 березня, 2018, 8:48
Німець Себастьян Феттель виграв перший етап Формули-1 в 2018 році Гран-прі Австралії

Пілот команди «Феррарі» німець Себастьян Феттель здобув перемогу у першій гонці сезону чемпіонату світу-2018 з автоперегонів у класі болідів Формули-1 – Гран-прі Австралії.

Друге місце посів діючий чемпіон світу, британський гонщик «Мерседеса» Льюїс Хемілтон. Трійку лідерів замкнув партнер Феттеля по команді фін Кімі Райкконен, повідомляє офіційний сайт sport.unian.ua.

Героями гонки могли стати пілоти команди «Хаас» – Кевін Магнуссен зі старту вийшов на четверту позицію. Розв’язка для нього і напарника Романа Грожана сталася несподівано. Майже одночасно пілоти заїхали в бокси, де їм не встигли прикрутити колеса. Магнуссен зійшов після 23-го кола, а Грожан – після 24-го.

Обидва пілота «Хааса» змушені були зупинитися на трасі, чим скористався Феттель, а коли Хемілтон і Райкконен заїхали в бокси, німець вийшов у лідери.

З Феттелем «Феррарі» вирішила провести пізній піт-стоп, і Хемілтон, незважаючи на всі спроби до кінця гонки, не зміг наздогнати суперника.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Формула-1"