live
Новини » Світ

«Небачене хамство»: Пєсков назвав звинувачення на адресу РФ у «справі Скрипаля» бандитизмом

У Кремлі вважають межують з бандитизмом справами звинувачення на адресу Росії в причетності до отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля.

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков в ефірі програми «Підсумки тижня» на НТВ, – повідомляє «Дождь».

Він зазначив, що ніхто ніколи не зустрічався «з ситуацією, коли звинувачують країну в чомусь, що навіть не можуть сформулювати і не намагаються формулювати». За його думку, це «небачене хамство».

«Ми констатуємо, що це безпрецедентно абсолютно, що межують, напевно, з бандитизмом міжнародних справ. А що за цим стоїть? Їх внутрішні проблеми Британії або проблеми взаємин Британії з їх союзниками або ще щось? Це, швидше за все не наша справа. Наша справа – як впоратися з цією провокацією», – сказав Пєсков (цитата по РІА Новини).

Прес-секретар додав, що Путін «на відміну від візаві на острові зберігає абсолютну коректність».

«Тобто Путін сформулював позицію відразу, тобто він сказав, що ми займаємося нашими внутрішніми справами в першу чергу, а це подія сталася у вас і ви спочатку повинні розібратися, а потім вже про щось говорити», – пояснив Пєсков.

На початку березня Скрипаля та його доньку Юлію знайшли без свідомості на лавочці біля торгового центру в Солсбері. Їх госпіталізували у важкому стані. На думку британської влади, Скрипалі були отруєні нервово-паралітичним речовиною типу «Новачок».

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей заявила, що висока ймовірність причетності Росії до отруєння Скрипаля. У свою чергу глава МЗС Великобританії Борис Джонсон заявив, що наказ використовувати нервово-паралітичний агент для отруєння Скрипаля з «високою ймовірністю» віддав Володимир Путін. У відповідь Пєсков назвав шокуючим і непрощенним з точки зору дипломатії поведінкою подібні заяви.

 Loading...
Loading...
Loading...