Новини » Суспільство 24 березня, 2018, 11:23
Вночі Україна перейде на літній час
Фото: WallpapersCraft/Українські новини
Фото: WallpapersCraft/Українські новини

Сьогодні, в ніч з 24 на 25 березня, в Україні знову будуть переводити стрілки годинника на літній час. Перехід часу здійсниться з суботи на неділю з 3:00 на 4:00 за київським часом. Відповідно, з неділі всі жителі країни будуть спати на годину менше.

В Україні переходять на літній час щороку в останню неділю березня, на зимовий – в останню неділю жовтня. Восени рухають стрілки на годину назад, а навесні – навпаки.

Практично на всіх електронних пристроях переведення часу на годину назад/вперед проходить автоматично, без участі власника пристроїв. Проте механічні годинники потрібно не забути перевести, і, якщо їх в будинку кілька перевірити, чи всі вони показують однаковий час.

Щоб успішно привчити свій «внутрішній годинник» до змін заздалегідь, потрібно робити це плавно. За два тижні до переходу на літній час варто починати лягати спати на 10-15 хвилин раніше, також і прокидатися щоранку раніше. Це допоможе організму не втратити годину сну миттєво, а поступово змінить зимову звичку спати довше, пишуть Українські новини.

Також варто відмовитися від вживання жирної їжі та алкоголю, напоїв, що містять кофеїн.

Якщо не вдалося підготувати організм заздалегідь, потрібно допомогти йому в перші дні після переведення стрілок пережити «стрес». Для цього потрібно уникати стресових ситуацій на роботі, з друзями і в сім’ї: не конфліктувати ні з ким, щоб не розхитувати нерви, тим самим позбавляючи себе спокійного сну. Варто зменшити і фізичні навантаження хоча б на деякий час, щоб не перезавантажувати організм, що може позначитися на самопочутті.

Тим часом, через тиждень в Україні прогнозують +17.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:12 :23