Новини » Економіка 24 березня, 2018, 15:47
«Антонов» планує обходити санкції через Білорусь, – ЗМІ

ДП «Антонов» не може налагодити серійний випуск літаків без санкційних російських комплектуючих, частка яких раніше становила 50%. Тому «Антонов» і Мінський завод цивільної авіації №407 (МЗЦА) ведуть закриті переговори про створення сервісного центру в Мінську.

У Білорусі планується продовжувати льотну придатність, ресурс літаків АН, проводити сервісне обслуговування, ремонт і складання літаків сімейства Ан-148/158, повідомляє УНІАН з посиланням на Liga.net. Згідно з протоколом переговорів між підприємствами, копія якого є в розпорядженні видання, в рамках співпраці розглядається можливість використання російських комплектуючих, у тому числі і санкційних.

Як повідомляє видання, у довідці про виробництво Ан-148/Ан-158 говориться, що імпортозаміщення російських комплектуючих, яке компанія проводить з 2015 року, не допомагає запустити серійне виробництво. При цьому там вказується, що «значно швидше може бути організований випуск літака до попередньої конфігурації без імпортозаміщення на базі політично і юридично нейтрального підприємства на території, яка не перебуває під санкціями».

У прес-службі ДП «Антонов» підтвердили факт переговорів, але відмовилися коментувати подробиці проекту, оскільки остаточне рішення щодо його реалізації ще не прийнято. Зокрема, у компанії не змогли відповісти, чи можна розглядати цей проект як спробу уникнути санкційних обмежень в частині співпраці з Росією.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 18:24 :33