Новини » Події 24 березня, 2018, 0:05
Адвокат: Рубан був «залегендований» в СБУ під званням генерал-полковника
ZIK
ZIK

У справі Володимира Рубана ми подали в апеляційний суд 14 довідок від СБУ за 2014-2015 роки, що він мав право пересуватись зі зброєю. Крім того, він визнав, що «залегендований» в СБУ під званням генерал-полковника.

Про це в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK заявив адвокат Володимира Рубана Віталій Погосян.

«Річ в тім, що суди відносно Рубана і Надії Савченко дуже відрізняються. Якщо на момент обрання запобіжного заходу Рубану були ті ж самі документи, що і сьогодні, однак не було того, що ми побачили у Верховній Раді- виступ Луценка і показ відео», – розповів пан Погосян.

За його словами, на той момент, коли він познайомився із Рубаном, як клієнтом 9 березня, то у захисту на руках були документи, що він справді був затриманий зі зброєю 8 березня.

«Крім того були документи, що до того була ще одна «ходка» зі зброєю під час якої Рубан не був затриманий, але не було даних, що він справді знаходився в цій машині. Ніяких даних про ці розмови, які були оприлюднені ми також не побачили. За цих обставин суд все одно вирішив обрати запобіжний захід», – розповів адвокат.

Водночас на запитання ведучої, чи відомо йому про зв’язки Рубана з СБУ та чи він діяв від чийогось імені, Віталій Погосян відповів, що в апеляційний суд додав 14 довідок від СБУ, виписаних на генерал-полковника у відставці, що він має право пересуватись і навіть зі зброєю.

«Ці документи за 2014-2015 роки. Коли в апеляційному суді головуючий спитав у пана Рубана, чи дійсно він є генерал-полковником, він відповів, що є старшим лейтенантом запасу. А це звання він вживав, бо так був «залегендований» в СБУ», – підсумував пан Погосян.

Читайте також: Росія завербувала Савченко ще на Майдані

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 22:31 :49