Новини » Політика 23 березня, 2018, 11:03
ZIK презентує «Гараж»
<nbsp;>

У весняному сезоні телеканал ZIK запускає розважально-музичну програму «Гараж» – неординарний проект про нову українську музику.

«Гараж» – унікальна програма, спрямована на зустрічі з успішними артистами, а також молодими виконавцями або гуртами, що нещодавно розпочали свій шлях у світі музики. Формат програми – невимушене інтерв’ю, під час якого ведучий спілкується з гостями про їхню творчість, перші кроки в музиці, здобутки й труднощі.

Родзинки «Гаражу» – відверті інтерв’ю, лайв-виступи й джем-сейшени, які виконуватимуть гості студії безпосередньо в ефірі програми.

Приготуйтеся побачити своїх улюблених виконавців у «новому світлі»: відверті розмови про життя й музику, творчі плани на майбутнє й початки кар’єри, надзвичайно емоційні «живі» виступи й непередбачувані сенсаційні історії!

Цікаві розмови й драйвові ритми, від яких неможливо відірватися, – це «Гараж»!

Ведучим прем’єрного проекту ZIKу стане Герман Дутковскі.

Герман Дутковські
Герман Дутковські

«Герман не просто знається на музичній індустрії, він живе в цьому середовищі. Тож проект повинен вийти досить пікантним, таким, що розкриє особисті історії українських селебріті», – коментує креативний продюсер телеканалу ZIK Олександр Авшаров.

Тож зустрічайте «Гараж» на ZIKу вже в цю суботу, 24 березня, о 22:30.

Довідка

Герман Дутковскі, 26 років, народився і виріс у Запоріжжі. Зі шкільних років цікавився музикою різних напрямів і жанрів, а також усім, що пов’язано з цією сферою.

Нещодавно Герман був ведучим програми «Розмова» на телеканалі «ТВ5», але у цей проект не був вповні орієнтований на сферу музики. Водночас перспективний ведучий зрозумів, що він відчуває брак живого спілкування й цікавої інформації про те, чим живуть успішні перформери і як це – бути відомим співаком чи музичним гуртом.

Сам ведучий не з чуток знає, що таке музика зсередини, адже він вже давно створює її в жанрі «хіп-хоп». Тому Герман блискавично знається на трендах і може знайти спільну мову з будь-якими музикантами й представниками шоубізу.

Зацікавившись цією сферою, він вирішив дізнатися й розповісти глядачам найбільш незвичайні й найсоковитіші історії з життя людей, які нерозривно поєдналися з музикою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 07:25 :50