п'ятниця, 23 березня, 2018, 2:30 Політика
Світ не зможе стояти осторонь арешту Савченко, – Богдан Яременко
ZIK
ZIK

Якщо справа Генпрокуратури проти Савченко буде переконливою, то занепокоєння Заходу потрохи спадатиме. Якщо ж все як завжди закінчиться на рівні гучних заяв і звинувачень, то реакція міжнародних партнерів буде невтішною.

Про це зауважив голова фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Очевидно, що у наших ворогів, тобто у Росії, арешт Савченко викличе величезне захоплення та позитивний емоційний сплеск.

Натомість серед держав, які намагаються нам усіма силами допомагати, така ситуація викличе велике непорозуміння та занепокоєння. Зокрема і через те, що більшість із них долучалися до звільнення Надії Савченко та відчувають свою причетність до цього», – підкреслив Яременко.

Відтак, констатує дипломат, світ не зможе стояти осторонь ситуації довкола Надії Савчекно.

«У якійсь формі ці країни будуть контактувати з Україною, щоб з’ясувати ситуацію. Сподіваюсь, що це не будуть форми демаршів. Але припускаю, що на рівні дипломатії, ця ситуація вже дуже активно і серйозно обговорюється з представниками українського уряду», – зауважив Яременко.

Експерт підсумовує, що для України важливо, на скільки Генпрокуратура зможе професійно і грамотно вести справу Надії Савченко.

«Якщо це буде переконлива справа, то занепокоєння Заходу потрохи спадатиме. Якщо ж все як завжди закінчиться на рівні гучних заяв і звинувачень, то реакція міжнародних партнерів буде невтішною», – визнав Богдан Яременко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 06:39 :16