Новини » Політика 23 березня, 2018, 17:57
Суд відмовився викликати Порошенка і Саакашвілі у справі про громадянство

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду відмовив адвокатам екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі у виклику як свідків Президента України Петра Порошенка та самого Саакашвілі у справі про позбавлення останнього українського громадянства.

Відповідне рішення суд ухвалив 23 березня на засіданні з розгляду справи за позовом Саакашвілі до Порошенка про визнання незаконним та скасування указу про позбавлення громадянства, повідомляє прес-служба партії «Рух нових сил».

Адвокати Саакашвілі подали низку клопотань про виклик свідків, зокрема членів Комісії з громадянства при Президентові, працівників ДМС, заступника генпрокурора, та самих Порошенка і Саакашвілі.

«Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду відмовив адвокатам у виклику в якості свідків членів Комісії при Президентові, яка надавала та позбавляла Саакашвілі громадянства, інших важливих високопосадовців, а також самих Порошенка та Саакашвілі. У суді свідчитимуть лише працівники Державної міграційної служби», – йдеться у повідомленні.

Наступне судове засідання відбудеться 13 квітня, де суд має перейти вже до вивчення доказів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 22:00 :57