п'ятниця, 23 березня, 2018, 0:45 Світ
США відповіли на «дискримінаційну» торговельну політику Китаю
Дональд Трамп
Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп підписав Меморандум щодо дій Сполучених Штатів у відповідь на «дискримінаційну» торговельну політику Китаю щодо США.

Церемонія затвердження документа відбулася в четвер у Білому домі, – повідомляє Укрінформ.

«Торговельний представник повинен вжити всіх необхідних заходів згідно з розділом 301 Закону (19 U.S.C. 2411) для протистояння дії, політиці та практиці Китаю, які є необґрунтованими або дискримінаційними, а також утискують або обмежують торгівлю Сполучених Штатів», – зазначається в тексті документа.

Торговельний представник також має розглянути питання, чи повинні такі дії включати підвищення тарифів на товари з Китаю, наголошується в Меморандумі.

Президент зобов’язав торгпреда також оголошувати список продукції, на яку планується підвищити тарифи, продовж 15 днів з дати публікації Меморандуму. На нього також покладається обов’язок вирішення суперечок в рамках СОТ, передусім, що стосується «дискримінаційної практики ліцензування Китаю».

При цьому передбачається обмеження інвестицій Китаю в економіку Сполучених Штатів «у галузях чи технологіях, які вважаються важливими для США».

Через 60 днів дії Меморандуму торговельний представник США має звітувати про досягнутий прогрес у просуванні положень документа.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 15:45 :58