Новини » Політика 23 березня, 2018, 15:56
Політолог розповів, як Захід може відреагувати на справу Савченко
ZIK
ZIK

Виявлення терористичних мереж і нелегальної зброї для Заходу – набагато переконливіші, ніж будь-які сльозливі історії про голодування.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Сергій Таран.

Нагадаємо, сьогодні Шевченківський районний суд міста Києва розглядає клопотання про обрання запобіжного заходу народному депутату Надії Савченко. Обвинувачена у підготовці теракту Савченко під час обрання їй запобіжного заходу у Шевченківському суді оголосила про початок голодування. Учора депутати ВРУ підтримали подання ГПУ на притягнення її до кримінальної відповідальності, затримання і арешт.

Сергій Таран наголосив, що на Заході не користуються таким поняттям, яке поширене в Україні, як-от «я вірю цьому політику або не вірю», та наголосив, що у країнах Західного світу стосовно політиків вживають не прикметники, а дієслова «зробив чи не зробив».

«Тому, коли вони дивляться чи на Савченко, чи на будь-якого іншого політика, їм абсолютно байдуже, вірять чи не вірять. Вони дивляться, що вона зробила. Вона зробила героїчний вчинок – нібито воювала за Україну, а зараз вона зробила дуже негероїчний вчинок – перевозила зброю з окупованих територій в Україну. Вона «напрацювала» з Рубаном на кілька кримінальних статей», – наголосив політолог.

Сергій Таран переконаний, що на Заході стосовно справи Савченко не буде жодної реакції.

«Єдине, що може бути, ймовірно, більше методологічної допомоги нададуть нашим спецслужбам, щоб вони краще виявляли терористичні мережі. Тому що виявлення терористичних мереж і нелегальної зброї для Заходу – набагато переконливіші, ніж будь-які сльозливі історії про голодування», – заявив Сергій Таран та висловив переконання, що у цьому випадку Захід лише вітатиме дії української влади.

Політолог Костянтин Бондаренко переконаний, що, якщо стосовно справи Савченко мала би бути реакція Заходу, то резонанс уже розпочався б, проте стосовно цієї справи, зауважив він, – на Заході цілковита тиша.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 03:41 :41