Новини » Регіони 23 березня, 2018, 10:59
Райрада на Волині висловила недовіру голові РДА

Депутати Іваничівської райради на Волині шляхом таємного голосування визнали роботу голови Іваничівської РДА Лілії Кревської незадовільною і висловили їй недовіру.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі волинського осередку «Свободи».

Під час сесії районної ради депутати спочатку заслухали і не затвердили звіт голови Іваничівської РДА Лілії Кревської про виконання делегованих повноважень. Після цього голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь поставив на голосування питання про визнання роботи голови Іваничівської РДА Лілії Кревської незадовільною.

Для голосування про висловлення недовіри голові РДА, яке проводиться в закритому режимі, сесія утворила спеціальну лічильну комісію.

За підрахунками лічильної комісії, із зареєстрованих для таємного голосування 27 депутатів бюлетенями проголосували 22. З них «за» визнання роботи голови РДА незадовільною проголосували 19, проти ‒ 3. Недійсних бюлетенів ‒ 0.

Тобто, за визнання роботи голови РДА Лідії Кревської незадовільною проголосувала більшість депутатів від складу ради, яка налічує 34 депутати. Голосування бюлетенями в таємному режимі означає, що рада висловила недовіру Лідії Кревській на посаді голови Іваничівської РДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 15:53 :23