Новини » Львів 23 березня, 2018, 15:43
Позаду готелю «Жорж» у Львові побудують багаторівневий паркінг
‎Готель «Жорж» у Львові. Фото: wikipedia.org
‎Готель «Жорж» у Львові. Фото: wikipedia.org

Виконавчий комітет Львівської міськради під час сьогоднішнього засідання погодив розробку детального плану території, обмеженої вулицями Вороного, Руданського, Ліста, Коперника, проспекту Шевченка та площі Міцкевича. Який, зокрема, передбачає зведення позаду готелю «Жорж» багаторівневого паркінгу.

Згідно з рішенням виконкому, дозвіл на розробку детального плану цієї території отримало ТзОВ «Ательєр». Це підприємство, за словами директорки юридичного департаменту Гелени Пайонкевич, раніше вже отримало дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,188 га на вул. Вороного, 4.

Як зазначив начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський, про те, скільки рівнів матиме паркінг та яку кількість автомобілів зможе вміщати стане відомо після розроблення детального плану.

<nbsp;>

«Тут є можливість розміщення багаторівневого паркінгу рампового типу біля готелю «Жорж». Зараз ми є у підвішеному стані, адже будь-яка інвестиційна діяльність неможлива без детального плану території. Після його розробки можна буде говорити про чіткі плани. Проект покаже, скільки машин він (паркінг, – авт.) зможе вміщати. А головна мета – розгрузити центр від машин», – сказав головний архітектор.

Нагадаємо, про створення паркінгу позаду готелю «Жорж» у Львові почали говорити кілка років назад. Паркувальний майданчик має розміститися на території колишнього спортивного майданчику коледжу на вул. Вороного. Нині за цією адресою паркують автомобілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 13:38 :40