Новини » Світ 23 березня, 2018, 9:39
Отруєння Скрипаля: з лікарні виписали сержанта Ніка Бейлі
Фото: EPA-EFE/NEIL HALL
Фото: EPA-EFE/NEIL HALL

Сержанта Ніка Бейлі, британського поліцейського, який потрапив до лікарні через дію нервово-паралітичної речовини, якою отруїли Сергія Скрипаля та його доньку, виписали з лікарні.

У заяві, оприлюдненій Вілтширською поліцією, детектив-сержант Бейлі сказав, що мав «цілковито сюрреалістичний» досвід і, що його «життя ніколи не буде таким, як раніше», – інформує видання The Independent.

«Насправді немає жодних слів, щоб описати, як я почуваюся зараз», – додав він.

Детектив-сержант Бейлі повідомив, що був вражений підтримкою, яку отримав.

Він був доставлений до районної лікарні Солсбері після того, як піддався впливу нервово-паралітичної речовини, яка була використана 4 березня під час атаки на колишнього 66-річного російського шпигуна Сергія Скрипаля та його 33-річної дочки Юлії.

Його дружина, Сара, сказала у заяві: «Ніку не подобається термін «герой», проте він завжди був героєм для мене та наших дітей».

Сержант Бейлі наполягав на тому, що «я звичайна людина з нормальним життям», проте додав: «Я визнаю, що «нормальне» життя для мене, ймовірно, ніколи не буде таким самим, і тепер нам потрібно зосередити зусилля на пошуку нового нормального для нас і наших дітей».

Кара Чарльз-Баркс, директор міської лікарні, підтвердила, що потерпілий офіцер покинув лікарню у четвер, майже через три тижні після нападу на пана Скрипаля та його доньку.

Вона повідомила, що Скрипалі залишаються у лікарні у критичному, проте стабільному стані.

Раніше повідомлялося про те, що пан Скрипаль та його донька, можливо, зазнали ураження головного мозку у результаті впливу нервово-паралітичного агента.

Батько й донька продовжують залишатися у відділенні інтенсивної терапії під дією сильних седативних препаратів, розповів суддя Вільямс.

«Точний ефект впливу на їх довгострокове здоров’я залишається неясним, хоча медичні тести показують, що їх розумова здатність може бути порушена до невідомого і досі невстановленого ступеня», – сказав суддя.

«Наразі стан пана і пані Скрипалів є критичним, проте стабільним; не виключено, що їх стан може різко погіршитися», – додав він.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 02:07 :28