п'ятниця, 23 березня, 2018, 3:09 Події
На Житомирщині школяра закидали сніжками до черепно-мозкової травми

У Житомирській області 7-класник дорогою зі школи додому перестрів трьох на рік старших хлопців, які почали закидувати його сніжками, задирати, а потім ударили ногою. У підсумку хлопець утратив свідомість, а його кривдники втекли.

Про це повідомляє ТСН.

На Житомирщині восьмикласники побили школяра до втрати свідомості

«Я сказав у відповідь, якщо вони такі сміливі – йдіть до мого батька, там покидайтеся», – розповів В’ячеслав Лобанчук про те, що передувало фізичній розправі. Хлопець твердить, що жоден із тих, хто кривдив його, не лишився допомогти. Додому школяр дістався з останніх сил. «Заходив у хату, впав і втратив свідомість. Коли почала тягнути його до ліжка, побачила, що все лице набрякле», – каже мама потерпілого Юлія Лобанчук.

Дорогою зі школи хлопець перестрів трьох восьмикласників, які почали його задирати, а потім вдарили ногою по голові. Школяр втратив свідомість, а його кривдники втекли.

Жінка викликала швидку, яка доправила хлопця до лікарні. «Стан середньої тяжкості. Турбують головні болі, запаморочення», – пояснив хірург Коростенської центральної районної лікарні Володимир Тертиченко. Сам постраждалий каже, що хлопці, які його побили, задираються до всіх учнів і ніколи їх не карають, адже в їхній компанії син учительки цієї школи. «Він по школі ходить, усіх штурхає. Неправильно подивишся на нього – отримаєш», – каже Славко.

Ситуацією в навчальному закладі вже зацікавилися правоохоронці. Самі ж 8-класники, які скривдили меншого учня, говорити з журналістами не хочуть. Поліцейським діти розповіли власну версію: мовляв, потерпілий сказав образливі слова, після чого один із хлопців його наздогнав і вдарив. Класний керівник цих дітей і мати одного з них переконує, що бійки не було взагалі, а те, що її учні наганяють жаху на школу, називає наклепом. «Це взагалі якась нісенітниця, я не знаю, хто таке міг придумати. За свідченням дітей, це був одиничний удар, який і поніс такі наслідки», – каже вчителька Поліської ЗОШ Алла Омельченко.

Директор школи також заступається за учнів і наголошує, що раніше в школі конфліктів ніхто не помічав. «Таких випадків у нас не було, це одиничний випадок», – переконує Богдан Годованець. Ця школа в селі одна, тож коли В’ячеслав вийде з лікарні, йому доведеться вчитися поруч зі своїми кривдниками. Хлопець з острахом чекає цього моменту, бо ж один із підлітків після побиття вже встиг прийти до нього з погрозами. «Приїхав до мене: скажеш батьку, в мене дядько робить ментом – і посадить мого батька в тюрму. Почав залякувати. Я навіть не знаю, чи мені у школу йти, вже після цього можуть мені і додати», – побоюється учень.

За завдання легких тілесних ушкоджень правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Неповнолітніх можуть поставити на облік у поліції і змусити оплатити лікування. Якщо ж судмедекспертиза визнає травми Славка тяжкими, школярам загрожуватиме умовний строк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 21:47 :44