Новини » Світ 23 березня, 2018, 11:09
Лише один депутат Держдуми – О. Пушкіна у секс-скандалі зі Слуцьким підтримала журналісток
Оксана Пушкіна. Фото: meduza.io/tass.ru
Оксана Пушкіна. Фото: meduza.io/tass.ru

21 березня комісія російської Держдуми з питань депутатської етики розглянула звинувачення журналісток в сексуальних домаганнях з боку глави комітету з міжнародних справ Леоніда Слуцького – і не знайшла в його діях «поведінкових порушень». Переважна більшість депутатів підтримала це рішення і вступилося за Слуцького. Єдиний виняток – Оксана Пушкіна. Колишня телеведуча, депутат від «Єдиної Росії» і заступник голови думського комітету з питань сім’ї, жінок і дітей, Пушкіна після перших же звинувачень на адресу Слуцького пообіцяла ввести в російське законодавство відповідальність за сексуальні домагання, а 22 березня підтримала журналістів, які оголосили Держдумі бойкот, і запропонувала за домагання позбавляти політиків посади.

Журналісти сайту meduza поговорили із Оксаною Пушкіною на цю тему.

«Я розумію, що такі речі трапляються у нашому житті, тому я з дівчатками. Я на їхньому боці. Складність для мене полягає тільки в об’єкті – в моєму колезі Леонідові Слуцькому. Мені дуже складно відсунути товариство двадцятирічної давності, обговорюючи цю історію», – відповіла Оксана Пушкіна на запитання: Чи признає вона вину Слуцького?

Депутат Держдуми зайняла солідарну позицію із жертвами сексуальних домагань.

«До мене на прийом приходять жінки з аналогічними бідами і драмами – їх позбавляють професії і кар’єри, тому що начальник каже їм: «Даси чи пішла геть». Я вірю цим дівчаткам і не можу говорити, що вони накрутили цю ситуацію, скористалися трендом або чогось хочуть прибрати Слуцького. Ці доводи я взагалі не хочу чути… Життя мене навчило ніколи не обговорювати зовнішність людей або їх манеру одягатися, тим більше якщо вони – жертви. Я можу тільки порадити їм йти в суд, що я вже і зробила. Тільки, на жаль, поки ніде не прописано, що в цих справах є законодавчою базою», – пояснила Оксана Пушкіна.

Також колишня телеведуча відзначила, що «Сексуальні домагання в Росії були, є і будуть». «Але на їх кількість в майбутньому ми можемо вплинути законодавчо, якщо пропишемо покарання, яке людина буде нести за ці домагання… Ми ніяк не можемо прийняти закон про профілактику домашнього насильства. Хоча насильства по статистиці МВС стає більше, ми з глузуванням ставимося до теми сексуальних домагань, тому що багатьом здається, що це дрібниця, що є питання і важливіші», – сказала Оксана Пушкіна.

Повний текст інтерв’ю можна прочитати тут.

Нагадаємо, прес-секретар Путіна відмовилися коментувати секс-скандал у Держдумі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 08:30 :35