п'ятниця, 23 березня, 2018, 2:16 Світ
Кількість голодуючих у світі збільшилася на 11 мільйонів чоловік, – ООН

Експерти продовольчої і сільськогосподарської ООН, Всесвітньої продовольчої програми та ЄС підготували нову доповідь, згідно з якою, у світі продожує зростати число людей, котрі голодують.

Про це повідомляє Інформатор.

Минулого року 124 мільйони чоловік в світі страждали від недоїдання – на 11 мільйонів більше, ніж у 2016 році, – йдеться у доповіді, представленій 22 березня на брифінгу у Римі.

Як повідомляється у доповіді, причинами голоду найчастіше є конфлікти, екстремальні погодні умови і пов’язані з ними зростання цін на основні продукти харчування.

Так, збройні дії призвели до голоду в 18 країнах, 15 з яких знаходяться в Африці і на Близькому Сході.

Природні катастрофи, в першу чергу – посухи, викликали продовольчу кризу у 23 країнах. Дві третини з них розташовані на Африканському континенті.

Збільшення числа голодуючих сталося, головним чином, за рахунок ескалації конфліктів і зростання нестабільності в М’янмі, на північному сході Нігерії, у Демократичній Республіці Конго, Південному Судані та Ємені. Тривала посуха стала причиною низьких врожаїв в країнах Східної і Південної Африки, мешканці яких і так вже страждали від недоїдання, – йдеться у доповіді.

Очікується, що в 2018 році конфлікти можуть стати причиною продовольчих криз в Афганістані, Центральноафриканській республіці, Демократичній Республіці Конго, Нігерії, регіоні озера Чад, Південному Судані, Сирії, Лівії, Малі і Нігері.

За даними ООН, посушливі погодні умови, швидше за все, приведуть до голоду в сільських районах Сомалі, Ефіопії, Кенії і країнах Західної Африки і Сахеля, включаючи Сенегал, Чад, Нігер, Малі, Мавританію і Буркіна-Фасо.

Найважча ситуація з продовольством на сьогоднішній день складається в Ємені, і, за прогнозами, наступного року вона тільки погіршиться.

Щорічний звіт підготували експерти Продовольчої і сільськогосподарської ООН, Всесвітньої продовольчої програми та Європейського союзу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 08:25 :30